skip to Main Content

Kancelaria już od 2017 roku zajmuje się kredytami frankowymi pomagając w sprawach przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF lub innych walut na terenie całego kraju. Prowadzimy również sprawy osób, które spłaciły kredyt. Reprezentujemy kredytobiorców w postępowaniach mediacyjnych. Każdą sprawę traktujemy z najwyższą starannością, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.Tu nie jesteście Państwo anonimowi, zawsze możecie sprawdzić status sprawy, porozmawiać z adwokatem, a na rozprawie są Państwo reprezentowani osobiście przez Panią Mecenas lub w razie kolizji terminów sądowych, przez doświadczonego w sprawach frankowych prawnika. 

Oferujemy:
– bezpłatną, wstępną analizę umowy kredytowej,
– pomoc na każdym etapie postępowania,
– profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta

Jeśli chcą  Państwo ustalić czy umowa kredytowa może zostać uznana przez sąd za nieważną  prosimy o umówienie się na bezpłatną poradę: tel. +48693408621, +48575040061.

Mogą też Państwo przesłać skan umowy na adres: kancelaria@bartoszuk.com, podając swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Państwem celem umówienia spotkania.

 Poinformujemy:

  • czy istnieją w Państwa umowie klauzule niedozwolone,
  • jakie są możliwości procesowe,
  • jaką proponujemy strategię działania,
  • jakie są koszty prowadzenia sprawy

Reprezentowanie Klientów w sprawach o ustalenie nieważności umowy kredytowej wymaga wysokiego poziomu profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia. Nic nie zastąpi kontaktu Klienta z pełnomocnikiem i rzetelnej rozmowy, dlatego zachęcamy do umówienia się na spotkanie i przedyskutowania szczegółów.

Zachęcamy do zapoznania się z wyrokami uzyskanymi przez nas w zakładce „aktualności”.

 

Call Now Button+48 693 408 621