skip to Main Content

Kredyty frankowe

Kancelaria już od 2017 roku zajmuje się kredytami frankowymi. Pomagamy w sprawach przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF lub innych walut na terenie całego kraju. Prowadzimy również sprawy osób, które spłaciły kredyt. Reprezentujemy kredytobiorców w postępowaniach mediacyjnych. Każdą sprawę traktujemy z najwyższą starannością, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Tu nie jesteście Państwo anonimowi, zawsze możecie sprawdzić status sprawy, porozmawiać z adwokatem, a na rozprawie są Państwo reprezentowani osobiście przez Panią Mecenas lub w razie kolizji terminów sądowych, przez doświadczonego w sprawach frankowych prawnika. Prowadzimy darmowe konsultacje, na których przeanalizujemy Państwa umowę podpisaną z bankiem. Na jej podstawie przedstawimy możliwe drogi postępowania.

 

Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw przeciwko bankom, które udzielały:

Oferta prawnika w zakresie kredytów frankowych

W ramach usług w zakresie kredytów frankowych oferujemy:

  • bezpłatną analizę umowy kredytowej;
  • pomoc i doradztwo na każdym etapie postępowania;
  • sporządzanie niezbędnych dokumentacji;
  • indywidualne podejście do każdej sprawy;
  • reprezentowanie klienta na mediacjach, a także sprawach sądowych.

Jeśli chcą Państwo ustalić czy umowa kredytowa może zostać uznana przez sąd za nieważną, to prosimy o umówienie się na bezpłatną poradę: tel. +48693408621, +48575040061.

Mogą też Państwo przesłać skan umowy na adres: kancelaria@bartoszuk.com, podając swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Państwem celem umówienia spotkania.

Poinformujemy:

  • czy istnieją w Państwa umowie klauzule niedozwolone;
  • jakie są możliwości procesowe;
  • jaką proponujemy strategię działania;
  • jakie są koszty prowadzenia sprawy.

Reprezentowanie Klientów w sprawach o unieważnienie kredytu frankowego w Krakowie wymaga wysokiego poziomu profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia. Nic nie zastąpi kontaktu Klienta z pełnomocnikiem i rzetelnej rozmowy, dlatego zachęcamy do umówienia się na spotkanie i przedyskutowania szczegółów.

Mec. Bartoszuk brała udział w debatach na temat kredytów frankowych w Krakowie: link
i Katowicach: link

Dlaczego kredyty frankowe można zaskarżyć?

Kredyty frankowe można zaskarżyć z kilku powodów – jednym z kluczowych argumentów jest niewłaściwe lub niejasne informowanie kredytobiorców o ryzyku związanym z takim kredytem. Banki często nie dostarczały pełnych informacji o możliwościach zmian kursu franka szwajcarskiego i jego wpływie na spłatę kredytu. Ponadto, w wielu przypadkach umowy kredytu frankowego zawierały skomplikowane i niedozwolone klauzule. W wyniku tych praktyk wielu kredytobiorców uznało, że umowy kredytowe były zawierane w sposób niezgodny z przepisami prawa, co potwierdza aktualna linia orzecznicza

Zachęcamy do zapoznania się z wyrokami uzyskanymi przez nas w zakładce „aktualności”.

Call Now Button+48 693 408 621